Ślubowanie klas pierwszych

30 października 2020r. uczniowie klas 1a i 1b złożyli uroczyste ślubowanie i oficjalnie na mocy pasowania stali się uczniami szkoły podstawowej. Jest to ważne wydarzenie w życiu najmłodszych dzieci, do którego przygotowywali się od tygodni pod troskliwym okiem wychowawców p. Teresy Filiks i p. Katarzyny Szewczyk. W tych trudnych czasach pandemii uroczystość odbyła się bez udziału rodziców i gości z zewnątrz, a jednak udała się wspaniale. Nasi najmłodsi wychowankowie w pięknym pokazie słowno-muzyczno –tanecznym pokazali, że od dziś są oficjalnie pełnoprawnymi członkami społeczności szkolnej ZSP w Gniewoszowie. Wójt Gminy Gniewoszów p. Marcin Gac ufundował upominki naszym pierwszoklasistom, za co serdecznie dziękują wdzięczni uczniowie i ich rodzice. Zapraszamy do obejrzenia nagrania z uroczystości ślubowania. Wychowawcom dziękujemy za perfekcyjne przygotowanie dzieci, Rodzicom za wsparcie i zrozumienie oraz za słodki poczęstunek, Pierwszoklasistom – sukcesów szkolnych, częstych powodów do radości i uśmiechu, by szkoła stała się takim drugim domem, do którego chce się wracać.

Kochane Pierwszaki! Cieszymy się, że jesteście już uczniami i życzymy Wam sukcesów
w nauce. Powodzenia!

Niech zdobywanie wiedzy będzie dla Was radością!

Z najlepszymi życzeniami

Dyrekcja ZSP w Gniewoszowie