Prośba Rady Rodziców

Szanowni Państwo!
Rada Rodziców Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Gniewoszowie zwraca się do Państwa z prośbą o dokonywanie wpłat na rzecz Rady Rodziców. Pieniądze te pośrednio lub bezpośrednio wracają do naszych dzieci, a to ich dobro jest dla nas najważniejsze. Dzięki wpłatom możemy wspierać i nagradzać, a także zachęcać do większej aktywności uczniów naszej szkoły. W tym roku mamy szansę jeszcze uczestniczyć w organizacji Dnia Dziecka, a także nagrodzić na koniec roku wszystkie przedszkolaki oraz najlepszych uczniów naszej szkoły. Bardzo chcielibyśmy pomóc dofinansować wszystkie wartościowe, wymagające wsparcia inicjatywy. Nasz budżet nie jest jednak bez granic. W związku z powyższym zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich rodziców, którym z różnych względów umknęła kwestia wpłaty, o wsparcie finansowe.
Rada Rodziców ZSP w Gniewoszowie
Skip to content